Загрузка Мероприятия

« Все события

  • Это мероприятие прошло.

Ettevalmistus politsei relvaeksamiks. 17-18.09.2018 al. 17:00 mõlemal päeval.

Сентябрь 17 @ 20:00 - Сентябрь 18 @ 00:00 UTC+3

- 174€
Relvaloa taotlejatele, kes soovivad ettevalmistust politsei relvaeksamiks, pakume vastavat erikursust mis sisaldab nii teoreetilise kui praktilise osa.
Kursuse seadusandlust puudutav osa (Relvaseadus, Karistusseadustik, praktiliste juhtumite ning kohtulahendite näited ja analüüs) on kestusega 7 tundi.
Relvaõpe (ohutustehnika, relvaliikide korrektne käsitlemine, praktiline lasketreening) vältab 5 x 30 minuti õppetundidena instruktoriga eelkokkuleppe alusel individuaaltreeningu vormis. Praktiliste tegevuste käigus tegeleb instruktor iga osalejaga individuaalselt lähtuvalt tema vajadustest ja tugevdamaks nõrku külgi.
Vajadusel pakume soodustingimustel personaalset lisakonsultatsiooni ning võimaluse soetada soodsatel tingimustel lisalaskemoona.
Koolitusele registreerimiseks palume saata oma nimi, telefoninumber, aadress ja koolituse eest maksja andmed e-posti aadressile koolitus(at)tacticalshooting.ee.
Meie eesmärgiks on pakkuda Eestis parimal tasemel ettevalmistust relvaeksamiks. Meie senised kursusel osalejad on seda eksamitel ka praktikas tõestanud. Meie tugevuseks on väga individuaalne lähenemine ning väikesed õppegrupid kus kontakt instruktori ja osalejate vahel on vahetu. Praktilised treeningud toimuvad 1:1-le koolitatava ja instruktori vahel mis tagab parima võimaliku tulemuse ja oskuste-teadmiste efektiivseima kinnistumise.
Te ei pea muretsema. Me oleme kõik meie kursusel osalenud isikud “laskma pannud”
Relvaeksami ettevalmistuse paketi hind on 174 eur (sis. KM 20%) sisaldades kõik koolitusega kaasnevad kulusid, s.h. materjalid, instruktori ja lasketiiru rent, relva rent ning 50 püstolipadrunit.
Liigiloa taotlejatele lisatasu ei kaasne.

Подробности

Начало:
Сентябрь 17 @ 20:00
Окончание:
Сентябрь 18 @ 00:00
Стоимость:
174€

Организатор

Tõnu Adrik
Электронная почта:
info@tlk.ee

Подробности

Начало:
Сентябрь 17 @ 20:00
Окончание:
Сентябрь 18 @ 00:00
Стоимость:
174€

Организатор

Tõnu Adrik
Электронная почта:
info@tlk.ee
© Tlk 2018

Tutvu uute pakettidega Закрыть