Teeme konverentsi, koolituse või kick-offi teistmoodi!
Meie keskuse siselasketiirus on seminariruum-relvamuuseum 20-le inimesele.  Kasutada on wifi, 4G, projektor, pabertahvel – kõik mida seminari toimumiseks vajate, ja veidi enamgi 😉
Paljudel juhtudel tullakse kontorist välja selleks, et tavarutiin selja taha jätta ja ammutada värskeid ideid. Meie juures saate peale pingsat koosolekut lõõgastuda lasketiirus.
Aitame teil kasvõi seminari olemusega haakuvat laskmisprogrammi leida. Vajadusel saate tellida ka erinevaid toitlustamise pakette.
Tee oma seminar teistmoodi!
Mida me oleme äriklientidele pakkunud:
  • Teistmoodi koolitus – enne laskmisüritust viime läbi “Taktikalise püstoli” või “Taktikalise noa” teooria osa. Hoolimata intrigeerivatest pealkirjadest on sealt õpitu tavainimesele kasulik ja ka äärmiselt põnev.
  • Laskmisvõistlus – võistlus ei pea olema surmtõsine sport. Ka täiesti algajad saavad enne natuke harjutada ja võistlus on juba lõbus. Võitjale temaatiline auhind.
  • Ajalootund lasketiirus – Proovime ehtsaid ajaloolisi relvi koos vastava loenguga relvade ajaloost, ballistikast jne. Adrenaliinile lisaks saate ka täiesti uusi teadmisi.
  • Suvepäevad – Väljaspool lasketiiru laskmine eeldab vastava laskeala olemasolu. Üle Eesti on neid üsna palju. Aitame teil sobiva paiga leida ja tuleme kogu oma varustusega kohale. Kui asukoht siiski ei sobi, siis korraldame jahilaskmist. Haavlitega savitaldrikute tulistamine on põnev ja ei nõua nii rangeid tingimusi, kui vintpüssiga laskmine. Lisaks oleme korraldanud ka erinevaid militaarmänge.
  • Fotograafi teenus Taktikalise Laskmise Keskuses. Pakume võimalust jäädvustada oma sünnipäev, ettevõtte pidu või mõni muu ouline sündmus. Fotograaf jäädvustab sündmuse vastavalt kliendi soovile koostöös Taktikalise laskmise Keskusega.

Võimalus valida oma seltskonnale sobiv laskmispakett. Uuri lähemalt SIIT.

Soovikorral hoolitseme ka toitlustuse eest. Vaata menüüd SIIT.

Küsi pakkumist. Koos paneme kokku vahva ürituse!