Tulirelvakoolitus Basic

Tulirelvakoolitus Basic

Koolitus on mõeldud algajale relvaomanikule selleks, et õppida tundma eri liiki relvi, osata relvaga ohutult ümber käia kodus, lasketiirus, laskmisvõistlustel ja ka reaalses situatsioonis. Koolituse käigus õpitakse sooritama täpseid laske eri distantsidelt, säilitades samal ajal korrektset laskmisasendit ja relvahoiet. See koolitus on eelduseks järgmistele koolitustele pääsemiseks, annab vajalikud oskused ja teadmised iseseisvaks harjutamiseks ja muudab Teie tee heaks laskesportlaseks saamiseks oluliselt lihtsamaks.

Koolitus kestab kokku 4 tundi ja toimub kahel päeval – mõlemal päeval 2 tundi. Maksimaalne osalejate arv on 4 inimest. Nii suudame tagada personaalse lähenemise ja koolituse kõrge kvaliteedi. Maksimaalne laskude arv 100 lasku. Padrunite hind ei sisaldu koolituse hinnas.

Koolituse hind ühele inimesele on 90 eurot.
Registreerimine: info@tlk.ee 

Undefined

Meist

Taktikalise laskmise keskus on juba pikalt Eestis tegutsenud lasketiirukompleks. Meil on Tallinnas ja Tartus lasketiirud ja relvapoed. Tallinnas on nii 50m kui ka 25m sisetiir. Meie juures saab korraldada konverentse ja tähistada sünnipäevi. Tallinnas asub ka relvamuuseum...


Võta meiega ühendust,
telelefonil: +372 56 880 888
või saada e-kiri: info(at)tlk.ee

www.tlk.ee

Kontakt

TALLINN
Avatud E-R: 9.00-19.00
L: 10.00-19.00
P: 10.00-18.00
Aadress: Nõlva 9, Tallinn

TARTU
Avatud T-L: 11.00-19.00
P: SULETUD

E: SULETUD
Aadress: Teguri 28a 

Ole kursis

Jälgi meid Facebookis või liitu meie uudiskirjaga

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga! Selleks lisa enda e-maili aadress allolevasse lahtrisse ja vajuta "liitu"