Ettevalmistus politsei relvaeksamiks

Relvaloa taotlejatele, kes soovivad ettevalmistust politsei relvaeksamiks, pakume vastavat erikursust mis sisaldab nii teoreetilise kui praktilise osa.
 
Kursuse seadusandlust puudutav osa (Relvaseadus, Karistusseadustik, praktiliste juhtumite ning kohtulahendite näited ja analüüs) on kestusega 7 tundi.
Relvaõpe (ohutustehnika, relvaliikide korrektne käsitlemine, praktiline lasketreening) vältab 5 x 30 minuti õppetundidena instruktoriga eelkokkuleppe alusel individuaaltreeningu vormis. Praktiliste tegevuste käigus tegeleb instruktor iga osalejaga individuaalselt lähtuvalt tema vajadustest ja tugevdamaks nõrku külgi.
 
Vajadusel pakume soodustingimustel personaalset lisakonsultatsiooni ning võimaluse soetada soodsatel tingimustel lisalaskemoona.
 
 
Koolitusele registreerimiseks palume saata oma nimi, telefoninumber, aadress ja koolituse eest maksja andmed e-posti aadressile koolitus(at)tacticalshooting.ee.
 
 
Meie eesmärgiks on pakkuda Eestis parimal tasemel ettevalmistust relvaeksamiks. Meie senised kursusel osalejad on seda eksamitel ka praktikas tõestanud. Meie tugevuseks on väga individuaalne lähenemine ning väikesed õppegrupid kus kontakt instruktori ja osalejate vahel on vahetu. Praktilised treeningud toimuvad 1:1-le koolitatava ja instruktori vahel mis tagab parima võimaliku tulemuse ja oskuste-teadmiste efektiivseima kinnistumise.
 
Te ei pea muretsema. Me oleme kõik meie kursusel osalenud isikud "laskma pannud"
 
Relvaeksami ettevalmistuse paketi hind on 174 eur (sis. KM 20%) sisaldades kõik koolitusega kaasnevad kulusid, s.h. materjalid, instruktori ja lasketiiru rent, relva rent ning 50 püstolipadrunit.
 
Liigiloa taotlejatele lisatasu ei kaasne.


- Koolitaja CV ja taustaga saab tutvuda SIIN
- Koolituskursuste ajakava leiate meie kodulehe Uudiste alajaotuse all SIIT
Eesti keel

Meist

Taktikalise laskmise keskus on juba pikalt Eestis tegutsenud lasketiirukompleks. Meil on Tallinnas ja Tartus lasketiirud ja relvapoed. Tallinnas on nii 50m kui ka 25m sisetiir. Meie juures saab korraldada konverentse ja tähistada sünnipäevi. Tallinnas asub ka relvamuuseum...


Võta meiega ühendust,
telelefonil: +372 56 880 888
või saada e-kiri: info(at)tlk.ee

www.tlk.ee

Kontakt

TALLINN
Avatud E-R: 9.00-19.00
L: 10.00-19.00
P: 10.00-18.00
Aadress: Nõlva 9, Tallinn

TARTU
Avatud T-L: 11.00-19.00
P: SULETUD

E: SULETUD
Aadress: Teguri 28a 

Ole kursis

Jälgi meid Facebookis või liitu meie uudiskirjaga

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga! Selleks lisa enda e-maili aadress allolevasse lahtrisse ja vajuta "liitu"